Okunma

Google ile Gazete Keyfi


15 Eylül 2009 Salı 10:38
Google ile Gazete Keyfi

Google, haber sayfaları için sıradışı bir yenilik peşinde koşuyor. Firmadan gelen açıklamalar doğrultusunda, Google News‘in, sanal da olsa katlanabilir bir forma bürünebileceği belirtildi. Daha önce çeşitli internet dergilerinin Flash arabirim aracılığıyla denediği bu yöntem, işlevsel olmadığından çok tutmamıştı. Fakat Google’ın yapmak istediği, çok daha yenilikçi ve işlevsel olacak.


Google Fast Flip bu şekilde bir tasarıma sahip olacak.

Google Ürün Araştırma ve Kullanıcı Deneyimleri Müdürü Marissa Mayer, Google Fast Flip adı verilen bu özelliği, San Francisco‘da düzenlenecek olan TechCrunch50 konferansında tanıtmayı planlıyor. Fast Flip hayata geçirildikten sonra internetten haber okuma alışkanlığının yeni bir boyut kazanması bekleniyor.

:: Fast Flip hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google ile Gazete Keyfi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google ile Gazete Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google ile Gazete Keyfi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "