Okunma

Google Kişileriniz Hep Yanınızda


08 Eylül 2008 Pazartesi 21:00
Google Kişileriniz Hep Yanınızda
Adres defterinizi Google altyapısında tutmayı tercih ediyorsanız, internete bağlanma imkanınız olmadığında bile acil ulaşmanız gereken kişi bilgilerine erişmenizi sağlayacak olan iContact, Outlook veya Thunderbird senkronizasyonundan çok daha kolay bir kullanım sunuyor. Portatif sürümüyle USB bellekte de taşınabilen iContact’i bilgisayarınıza kurup Gmail kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli.

Adres defterinizi bilgisayara indiren iContact, isim, e-posta adresi ve diğer alanlarda hızlı arama yapmanıza olanak tanıyor. Kendi sunucusunda da tüm bağlantılarınızın bir kopyasını saklayan program, böylece her bilgisayardan bu verilere ulaşabilmenizi sağlıyor.

Bilgi İçin: iContact
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Kişileriniz Hep Yanınızda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Kişileriniz Hep Yanınızda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Kişileriniz Hep Yanınızda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "