Okunma

Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek!


12 Eylül 2018 Çarşamba 08:00
Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek!

Bu yılın en çok merak edilen akıllı telefonları arasında yer alan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinin, 9 Ekim tarihinde New York’ta düzenlenecek olan etkinlikte resmi olarak tanıtılacağını daha önce sizlere duyurmuştuk.

Pixel 2 modellerini ise 4 Ekim tarihinde Kaliforniya’da tanıtmasına rağmen, bu yıl değişikliğe giden Google’ın sadece tarih ve yeri değiştirmediği ortaya çıktı. Zira, Google tarafından başka etkinlik için daha davetiye gönderilmeye başlandı.

Google Pixel 3 için bir diğer etkinlik: 9 Ekim’de Paris’te!

Yine 9 Ekim’de düzenlenecek olan etkinliğin adresi Paris olacak. Bu kapsamda Google’ın New York ve Paris’te eş zamanlı olarak düzenleyeceği etkinlikte, Pixel 3 serisi akıllı telefonlarını ve yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor.

Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek

Bu durum Google’ın önümüzdeki dönemde Avrupa pazarındaki rakiplerini zorlamaya hazırlandığını gösteriyor. Avrupa’da mevcut olan ürünlerinin kullanım alanını genişletecek olan firma, Asistan için yeni dil seçeneklerini duyuracak.

Bunun yanı sıra Google Home’un güncellenmesi bekleniyor. Kısacası Paris ve New York’ta düzenlenecek etkinlikler genel anlamda aynı olacak. Ancak, Google yaptığı bu hamle ile Avrupa pazarını çok daha ciddiye aldığını gösterecek.
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek!”

  1. Anonim dedi ki:

    Hakki abi bunun için de yurtdışı na gidecek mi?

" Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 3 için iki etkinlik düzenlenecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "