Okunma

Google, Türk Yazılımcılarla Olacak


01 Aralık 2011 Perşembe 15:06
Google, Türk Yazılımcılarla Olacak

İnternet devlerinin yazılım geliştiricilerle olan buluşmaları devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Facebook‘un düzenlediği F8 adlı etkinlikten sonra şimdi sıra Google‘da.

Yeni nesil web uygulamalarına ilgi duyan aktif yazılımcılar ile 7 Aralık 2011 Çarşamba günü Sakıp Sabancı Müzesi‘nde  düzenlenecek Google DevFest’de HTML 5 ve web uygulama geliştirme araçlarına odaklanılacak.

Google’dan uzmanlar geliyor

Google‘da çalışan HTML 5 uzmanlarından Paul Kinlan ve Sam Dutton, gün boyu yeni nesil web uygulamaları konusunda son gelişmeleri ve teknik bilgileri aktaracak.

Ayrıca katılımcılar ile profesyonel hayatlarında bu uygulamalardan nasıl faydalanabilecekleri ile ilgili ipuçlarını paylaşacaklar.

Toplantıda ShiftDelete.Net de izleyici olarak katılacak.

:: İnternet devlerinin, Türkiye olan ilişkilerini güçlendirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Tıklayın, tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google, Türk Yazılımcılarla Olacak”

  1. mortalrocky dedi ki:

    Ben de orada olacağım bakalım nasıl geçecek.

  2. orcnd dedi ki:

    gelsinler benim yazaneyede bi uğrasınlar çayımı içsinler

  3. REDFOKS dedi ki:

    İstanbul’u seçmeleri güzel olmuş

" Google, Türk Yazılımcılarla Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, Türk Yazılımcılarla Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Türk Yazılımcılarla Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "