Okunma

Google’dan Masaüstü İçin Kehanet


05 Mart 2010 Cuma 05:39
Google’dan Masaüstü İçin Kehanet

Google’ın internet üzerinden satış servisinin Avrupa direktörü John Herlihy bir konferansta oldukça değişik bir tahminde bulundu. Herlihy’nin tahminine göre üç yıl içerisinde mobil cihazlar masaüstü bilgisayarlardan çok daha popüler hale gelecek.

John Herlihy bu tahminini yaparken şu an Japonya‘da akıllı telefonların masaüstü bilgisayarlardan çok daha aktif olarak kullanıldığını da sözlerine ekledi. Ancak şu anki durum çoğu kullanıcının masaüstü bilgisayarlarından vazgeçmeye niyetli olmadığı yönünde.

:: Siz bu tahmine katılıyor musunuz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Masaüstü İçin Kehanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Masaüstü İçin Kehanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Masaüstü İçin Kehanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "