Okunma

Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu


07 Ekim 2012 Pazar 04:22
Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu
İçerik başarıyla düzenlenmiştir.
         Intro Resmi         Haber Resmi     

[ Yenile ]              Tümü             Resim             Video         


 

 

Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu

07 Ekim 2012

Özel günlerde logosunu değiştiren Google, bugün için de özel bir Doodle hazırladı. Ünlü bilim insanı Neils Bohr’un 127. doğumgününü unutmayan arama motoru yeni bir çalışmaya imza attı.

Link için başlık : 
 

Direkt Link: 
           Puan (10 üzerinden, incelemeler için) :  

Haber : 

                     
Styles  
Paragraph  
Font family
Font size

Path: p


Yazan :                              Ozan Akçora                             Hakkı Alkan                             Berkin Bozdoğan                             Erhan Ka
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Niels Bohr’un 127. Doğumgünü Logosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "