Okunma

Google Radyo Reklamı Satışından Vazgeçiyor


13 Şubat 2009 Cuma 08:38
Google Radyo Reklamı Satışından Vazgeçiyor

Bilinen pek çok servisinin yanında radyolara reklam almayla da uğraşan Google, bu alandan çekilme kararı aldı. Google Audio Ads adını taşıyan bu servis için dMarc Broadcasting adlı şirket 2006’da 1.24 milyar dolara satın alınmıştı.

Konuyla ilgili resmi açıklamayı yapan Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Wojcicki, Google Audio Ads servisinde çalışan 40 kişinin diğer servislerde değerlendirmeye çalışacaklarını, ancak şu an net bir yanıt veremediklerini ve duruma göre bu kişilerle yolların ayrılabileceğini belirtti.

:: İnternet üzerinden radyo dinliyor musunuz?

 
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Radyo Reklamı Satışından Vazgeçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Radyo Reklamı Satışından Vazgeçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Radyo Reklamı Satışından Vazgeçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "