Okunma

GreenPeace Protestolarına Devam Ediyor


04 Ağustos 2009 Salı 11:59
GreenPeace Protestolarına Devam Ediyor

Greenpeace’in kınadığı HP ürünlerinde hala BFRs (brom geciktiriciler), PVC (polivinil clorür) ve diğer zararlı maddeler kullanılıyor. HP’nin bu tarz ürünlerini Apple ve  Dell firmaları da kullanıyor.

Greenpeace gönüllüleri, Hewlett-Packard’ın Kaliforniya’daki merkez ofisin çatısına HP = Tehlikeli Ürünler (Hewlett-Packard atıkları) cümlesini yazdılar ve tehlikeli maddelerin üretiminin ve satışının durdurulmasını talep ettiler. Greenpeace protestolarını HP’nin çevre politikalarını yeniden gözden geçirinceye kadar sürdüreceğini belirtti.

:: Konu hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GreenPeace Protestolarına Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GreenPeace Protestolarına Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GreenPeace Protestolarına Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "