Okunma

GTA 4’ün Yeni Ek Paketi İçin Trailer


28 Ağustos 2009 Cuma 11:22
GTA 4’ün Yeni Ek Paketi İçin Trailer

Grand Theft Auto 4 oyunu ile ilgili yeni bir ek paketin yayınlanacağını duyurmuştuk. Rockstar Games, GTA 4 için The Balled of Gay Tony isimli bir ek paket geliştirdiklerini ve eklentinin ilk trailer‘ını tamamladıklarını açıkladı. Bu sayede GTA severlerin ateşi, bir kez daha körüklenmiş oldu.

Firmanın web sitesinden yaptığı duyuruya göre, önümüzdeki Salı günü yayınlanacak olan trailer, Liberty City bölümleri içerecek ve The Ballad of Gay Tony’yi tanıtacak. Henüz ortaya çıkmış bir ekran görüntüsü bulunmamakla birlikte, elimizdeki tek resim yükleme ekranının arka planından ibaret gözüküyor. Luis’i uçaktan atlarken gösteren resim, GTA 4’te uçak bulunmaması nedeni ile kafalarda soru işaretleri belirmesine neden oldu. GTA 4: The Ballad of Gay Tony, 29 Ekim’de oyun severler ile buluşacak.

:: GTA 4’ün bu kadar ses getirme sebebi sizce nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GTA 4’ün Yeni Ek Paketi İçin Trailer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GTA 4’ün Yeni Ek Paketi İçin Trailer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GTA 4’ün Yeni Ek Paketi İçin Trailer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "