GTX 1070’le ARK performansı!


11.01.2017 14:00:00
GTX 1070’le ARK performansı!

Video içerik konusunda internetteki öncü platform olan ShiftDelete.Net, canlı yayınlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz canlı yayında Monstet Tulpar T7 V9.1 ile ARK’ı test ettik. Bakalım, yüksek ayarlarda bu donanım canavarı oyun nasıl bir performans gösterdi?

Her Pazartesi ve Çarşamba Twitch’te buluşuyoruz!

Twitch yayınlarımız elbette Ark Survival Evolved ile sınırlı değil. Artık haftalık olarak Pazartesi ve Çarşamba günleri canlı yayınlarımız olacak ve bu yayınlarda sizlerle beraber oyun oynayacağız. Canlı yayını kaçırdım diye de üzülmeyin. Twitch yayının hemen ardından canlı yayının tekrarını Shiftdelete.Net YouTube kanalında bulabilirsiniz.

:: Ark Survival Evolved oynuyor musunuz?


 • yazarEmin Çıtak

  Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “GTX 1070’le ARK performansı!” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Bu ayarlar High'daysa gerçekten performansı kötü bilgisayarın. Monster pişmanlıktır. V-SYNC olayının fps düzenini çözemediler henüz. Yani 60 fps gerçekten oyun için kötü bir değer. 60'dan anlık 40'a düştüğünde resmen çıldırıyor insan. V-SYNC kapatıp BF1 oynuyorum 70-80 fps ve müthiş akıcı yağ gibi ama görüntü bozuluyor. V-SYNC açık 60 fps'den 45'e bile düşüyorum oyun resmen tıkanıyor zorlanıyor. V-SYNC'de sabit 70-80 fps yaparlarsa olmuş demektir.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Kardeş şu yazındaki eksik harfleri sana zahmet düzelt, en azından yazdığını bir kez oku

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Keşke makalede veya oyunda oyunun görüntü ayarlarını gösterseydiniz. ultrada mı yoksa high ayarda mı oynandı bilmeden videoya baktık resmen

  Yorum yazın