Okunma

Gücü Duyacak ve Hissedeceksiniz


26 Eylül 2010 Pazar 16:06
Gücü Duyacak ve Hissedeceksiniz

N Serisi dizüstü sistemleri, ASUS’ un benzersiz ses teknolojisi SonicMaster ile karşımıza çıkıyor. Bang & Olufsen ICEpower ortak çalışması sonucu geliştirilen SonicMaster Ses Teknolojisi notebook dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor (Asus Uluslararası Ödül Aldı).

Bu bağımsız ses sistemleri, herhangi ses performansını ölçmek için de önemli bir kıstas oluşturuyor. Öyle ki SonicMaster daha derin ve zengin bas, daha geniş frekans aralığı, ses üretim esnasında güç artırımı ve ayırt edici vokaller sunuluyor.

 

N Serisi dizüstü sistemleri aynı zamanda en son veri aktarım standardı olan USB 3.0 ile donatılmış.

 

ASUS’un yeni nesil dizüstü sistemi olan N Serisi, dizüstü sistemler arasındaki tüm multimedya özellikleri bir arada sunması ile ilgi çekiyor. Bu yeni modeller; 14, 15.6 ve 17.3” ekran boyutları ve en son işlemci serileri Intel Core i3, i5, i7 ile birlikte geliyor.

Aynı zamanda tüm modeller, sorunsuz bilgisayar ve multimedya performansının yanı sıra geliştirilmiş pil ömrü sunan en son grafik teknolojisi NVIDIA Optimus GeForce 400M grafik işlemcisi ile güçlendirilmiş.

:: Dizüstü seçerken en çok hangi özelliğe dikkat edersiniz?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gücü Duyacak ve Hissedeceksiniz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gücü Duyacak ve Hissedeceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gücü Duyacak ve Hissedeceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "