Okunma

Altın Yumurtlayan Oyun!


13 Ocak 2009 Salı 08:27
Altın Yumurtlayan Oyun!

Activision’un altın yumurtlayan tavuğu Guitar Hero 3: Legends of Rock, 1 milyar dolarlık satış başarısına ulaştı. CES 2009‘daki konuşmasında duyuruyu yapan firimanın CEO’su Mike Griffith, tüm serinin ise bu meblağa geçen yıl ulaştığını hatırlattı.

Guitar Hero 3: Legends of Rock, 2007 yılında konsollara ve bilgisayara çıkmış ve serinin önceki oyunlarının da verdiği referans ile büyük yankı uyandırmıştı. Oyun şimdilik tek başına 1 milyar dolar satışa ulaşan tek yapım olarak görünüyor.

:: Guitar Hero serisini takip ediyor muydunuz?

Yazan: Erhan Kahraman
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Altın Yumurtlayan Oyun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Altın Yumurtlayan Oyun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Altın Yumurtlayan Oyun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "