Okunma

Günün Bedava Yazılımı: Batch Picture Resizer


14 Ağustos 2009 Cuma 11:18
Günün Bedava Yazılımı: Batch Picture Resizer

Batch Picture Resizer yazılımı ile resimlerinizi ölçeklendirebilir ve üzerine filigran ekleyerek resmin size ait olduğunu belirtebilirsiniz. Web üzerinde resim yayınlarken veya e-posta gönderirken resimlerinizi boyutunu ayarlayarak daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

Yazılım JPG, BMP, RAW, TIFF, GIF, PNG, PCX, TGA resim formatlarını destekler. Yüksek kalitede resimlerinizi kayıpsız bir şekilde boyutlandırabilirsiniz. Resimlerinizi tek tıklama ile siyah beyaz resimlere dönüştürebilirsiniz.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 14.08.2009 Saat: 10:00’a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yazılımı İndimek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Aynı klasör içerisindeki Activate.exe dosyasını çalıştırarak etkinleştirin.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: Batch Picture Resizer
Dosya Boyutu: 2.86 MB
Firma: SoftOrbits
İşletim Sistemi: Windows NT4/2000/XP, 2003 or Vista (x32)
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 29.95 Dolar
Bilgi İçin: GOTD

::
Yazılım hakkındaki soru ve görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Yazan: mila12




yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı: Batch Picture Resizer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı: Batch Picture Resizer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı: Batch Picture Resizer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "