Okunma

Günün Bedava Yazılımı


09 Aralık 2008 Salı 14:45
Günün Bedava Yazılımı

Windows altında birden fazla sanal masaüstü yaratmak istiyorsanız ek yazılımlara baş vurmanız gerekiyor. Bu şekilde farklı yazılımları farklı farklı masaüstü alanlarında çalıştırabiliriz. Multi Screen Emulator for Windows, ya da kısaca MSEW, sayesinde bu işi gerçekletirmeniz mümkün. Bu yazılımla on taneye kadar sanal masaüstü oluşturabilirsiniz. Bugüne özel  olarak, MSEW tamamen ücretsiz olarak indirilip kurulabiliyor.

 

İndirin

:: Bugüne özel olarak yazılımı ücretsiz olarak indirip kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 10 Aralık 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Öncelikle indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı bir yere açık. Sonrasında Activate.exe’yi, en sonunda ise Setup.Exe’yi çalıştırarak yazılımın kurulumunu tamamlayın.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Ana Sayfa:
SiComponents
Dosya Boyutu:
1,66 MB
Yarınki Fiyatı:
14,99 dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "