Okunma

Günün Bedava Yazılımı: Paragon Partition Manager


12 Ağustos 2009 Çarşamba 08:21
Günün Bedava Yazılımı: Paragon Partition Manager

Paragon Partition Manager yazılımı disklerinizi format atmadan bölümlendirebiliyor. Yazılımın basit sistem yedeklemesi ve restorasyon özelliği sayesinde CD-DVD ve Blu Ray medyalarınıza sabit disklerinizi yedekleyebilirsiniz.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 13.08.2009 Saat: 10:00’a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yazılımı İndimek İçin Tıklayın
64 Bit Versiyonunu İndimek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: Paragon Partition Manager 9.5 Professional
Dosya Boyutu: 115 MB
Firma: Paragon Software
İşletim Sistemi: Windows Vista/XP/2000; 300MHz ve üstü işlemci; RAM: 256 MB; Boş Disk Alanı: 100 Mb; Internet Explorer 5.0 ve üstü, SVGA video adaptör ve monitör, mouse
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 79.95 Dolar
Bilgi İçin: GOTD

:: Yazılım hakkındaki soru ve görüşlerinizi buradan paylaşın.

Yazan: mila12
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı: Paragon Partition Manager konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı: Paragon Partition Manager ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı: Paragon Partition Manager ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "