Okunma

Günün Bedava Yazılımı: WinUtilities


10 Temmuz 2009 Cuma 11:55
Günün Bedava Yazılımı: WinUtilities

Yazıım, Registry temizliğinden internet tarihçesini silmeye, çerezleri temizlemekten defrag yapmaya kadar birçok seçeneği içinde barındırıyor. Pakette yer alan StartUp Cleaner ile Windows ile beraber açılan programları da temizleme imkanınız var.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 11.07.2009 Saat: 10:00’a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: WinUtilities 7.0
Dosya Boyutu: 6,75 MB
Firma: YL Computing
İşletim Sistemi: Windows 7, Vista, 95, NT4, 98, Me, 2000, XP, 2003 Server; Minimal system configuration: Graphics mode 800×600 with 16-bit colors; 10 MB free hard disk space at least; Intel Pentium or AMD K5 processor with 133 MHz; 32 MB RAM
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 49.99 dolar
Bilgi İçin: GOTD

:: Yazılım hakkındaki soru ve görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı: WinUtilities konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı: WinUtilities ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı: WinUtilities ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "