Okunma

Haftanın Windows 10 Uygulamaları – 21 Aralık


21 Aralık 2015 Pazartesi 16:00
Haftanın Windows 10 Uygulamaları – 21 Aralık

Her hafta olduğu gibi bu hafta da, Haftanın Windows 10 Uygulamaları ile karşınızdayız. Farklı kategorilerden birbirinden yararlı ve işlevsel uygulamalar sizleri bekliyor.

Bu hafta iFixit, Fhotoroom, LastPass, Kelime Oyunu+ ve WebAccess uygulamalarını inceliyoruz. Bu uygulamalara hep birlikte göz atalım.

Bu uygulamaların tamamını Windows 10 ve Windows Mobil markette bulabilirsiniz.

iFixit

iFixit, elektronik cihazları parçalarına ayırarak onarım kolaylığına göre puanlamakta ve ürünün onarımını adım adım gösteren öğretici rehberler içeriyor. Tamamen ücretsiz olan iFixit uygulaması ile akıllı telefon, tablet, kameralar ve daha yüzlerce elektronik cihazı tamir edebilirsiniz.

15-12/21/ifixit.jpg

Fhotoroom

Fhotoroom uygulaması ile kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme, renk düzenleme işlemlerinin yanı sıra 50’ye varan efekt ile yaratıcı fotoğraflar elde edebilirsiniz.

15-12/21/fhotoroom-for-windows-8-06-700x393.jpg

LastPass

İnternet üzerinde oluşturduğunuz hesap şifrelerini sık sık unutuyorsanız LassPass tam size göre. LastPass üzerinde belirlediğiniz yönetim şifresi ile giriş yapabilir ve daha sonra tüm hesaplarınızı buraya kaydedebilirsiniz.15-12/21/last.jpg

Kelime Oyunu+

Kelime Oyunu+, bilgisayar başında uzun süre çalıştıktan sonra rahatlamak isteyenler için önerebileceğimiz bir oyundur. Yüzlerce farklı soru ile hem kendinizi geliştirebilir hem de iş stresinden uzaklaşabilirsiniz.

15-12/21/kelime.jpg

WebAccess

WebAccess uygulaması sayesinde birden fazla NAS aygıtını arayüze ekleyebilirsiniz. NAS cihazlara dosya aktarımı yapabilir ve dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

15-12/21/nas.jpg

:: Haftanın Windows 10 uygulamalarını beğendiniz mi?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Windows 10 Uygulamaları – 21 Aralık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Windows 10 Uygulamaları – 21 Aralık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Windows 10 Uygulamaları – 21 Aralık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "