Okunma

Hattı Çekmeyen Yakınlarına Yardımcı Olun


19 Eylül 2010 Pazar 06:52
Hattı Çekmeyen Yakınlarına Yardımcı Olun

Turkcell’lilerin hattı çekmeyen yakınlarını 1 hafta içinde 1.5 milyon kez Turkcell gücüyle konuşturduğu kampanyayla; tüm Turkcell’liler, hattı çekmeyen yakınlarına “Benim Turkcell’im, Senin Turkcell’in” diyor, onlara 3 dakika boyunca Turkcell farkı ve kalitesini deneyimleme fırsatı sunuyor.

Turkcell’liler, hattı çekmediği için zor durumda kalan tanıdıklarına yardım ederken hiçbir ücret ödemiyor (Operatörler Hangi Tarihte iPhone 4 Satacak?).

 

Turkcell’i sadece 3 dakika değil, her zaman yaşamak isteyenler, her yöne tam 600 dakika kazanıyor.  

 

Kampanya dahilinde  Turkcell’liler hatlarını 3 kez tamamen ücretsiz paylaşabiliyor. 7 Ekim 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile kapsama problemi yaşayanlara, “Benim Turkcell’im, Senin Turkcell’in” demek çok kolay.

GÜÇ yazıp 2222’ye gönderen bireysel hat sahibi Turkcell’li, gelen onay mesajının hemen ardından, cep telefonu çekmeyen kişiye kendi telefonunu veriyor ve ona hattından Turkcell kalitesiyle 3 dakika yurtiçi görüşme imkanı sağlıyor.

:: Bu kampanyayı deneme şansınız oldu mu?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172146-hatti-cekmeyen-yakinlarina-yardimci-olun.html

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hattı Çekmeyen Yakınlarına Yardımcı Olun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hattı Çekmeyen Yakınlarına Yardımcı Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hattı Çekmeyen Yakınlarına Yardımcı Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "