Okunma

Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Hakkında İddialar


28 Şubat 2015 Cumartesi 20:31
Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Hakkında İddialar

Son çıkan Hearthstone yamasının içerisindeki dosyalardan elde edilen bilgilere göre, oyunun yeni yaması Molten Core raid’i hakkında olabilir.

Hearthpwn adlı sitede yayımlanan bilgiye göre, son yamada üç adet yeni kart deseni geliyor. Bu desenlerden birinin adı Molten Core. Dosyalardan elde edilen bilgilere göre, bu kart deseni Blackrock Mountain ek paketini ön sipariş ile alan kişilere verilecek.

Diğer kart desenlerinden birisi ise Ragnaros, ki kendisi Molten Core’un son boss’udur. Ragnaros zaten oyunda bulunan bir Legendary kart olduğu için, yeni gelecek sezonda ödül olarak verileceği düşünüyor bu kart deseninin.

Üçüncü kart deseni ise Golden Celebration. Bu desenin ise Gold rank’lara çıkıldığında veya bütün deste golden kartlardan yapıldığında verileceği düşünülüyor.

Şimdilik kesin bir bilgi bulunmasa da, Blizzard‘ın yakında yapılacak olan PAX East’te, Hearthstone hakkında büyük haberler vereceği neredeyse kesinlik kazandı.

 :: Muhtemel bir Molten Core ek paketi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Hakkında İddialar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Hakkında İddialar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Hakkında İddialar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "