Okunma

Hem Eğlen, Hem Kazan


13 Mayıs 2009 Çarşamba 08:18
Hem Eğlen, Hem Kazan

Nokia, üniversite öğrencilerine yönelik yepyeni bir etkinlik düzenliyor. Bir Nokia ‘N More etkinliği olan‘ N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması, üniversitelerin bahar festivallerine paralel olarak Facebook üzerinden düzenleniyor.

İlki İTÜ’de başlatılan yarışma, Mayıs ve Haziran ayları boyunca Boğaziçi, Bahçeşehir,  Koç, Mimar Sinan, Marmara, Sabancı, Yeditepe, Kadir Has, Işık ve Galatasaray Üniversiteleri’nde yapılacak. Nokia, bahar festivaline katıldığı her üniversitede Facebook üzerinden bu yarışmayı düzenliyor. Bahar festivalinden bir süre önce Facebook’ta her okul için ayrı bir etkinlik sayfası açılıyor.

Üniversitelerin bahar festivallerine göre belirlenen takvim şöyle:

İTÜ – Maslak Kampusu: 8 Mayıs
Marmara – Göztepe Kampusu: 12 Mayıs
Yeditepe: 13 Mayıs
Kadir Has – Selimpaşa Kampusu: 15 Mayıs
Koç: 16 Mayıs
Galatasaray: 17 Mayıs
Bahçeşehir – Beşiktaş Kampusu: 21 Mayıs
Boğaziçi: 22 Mayıs
Sabancı: 23 Mayıs
Işık – Şile Kampusu: 30 Mayıs
Mimar Sinan – Fındıklı Kampusu: 5 Haziran

Nokia, üniversitelerin bahar şenlikleri için cep telefonlarının ve servislerin tanıtılmasına ve deneyimlenmesine imkan veren çok özel aktiviteler de planladı. Bu etkinliklerden biri, öğrencilerin cep telefonu üzerinden oyun deneyimini geliştirmelerini sağlayan Ngage turnuvası. Turnuva boyunca kampus genelinde günün en iyi derecesini yapana konser bileti hediye ediliyor.

Bir başka etkinlik de Kampus Macerası ve Nbridge oyunları. Kampus Macerası oyununda, navigasyonla yön bulunuyor ve bu arada bazı eğlenceli görevler yerine getirilerek puan toplanıyor. Buna ek olarak, Nokia 5800 XpressMusic üzerinden oynanan şarkı tahmin yarışmasıyla, öğrenciler şarkılar konusundaki bilgilerini ölçme imkanı buluyorlar.

 ‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması’nın birincisine Nokia 5800 XpressMusic cep telefonu, ikincisine 100 TL değerinde D&R hediye çeki, üçüncüye ise 50 TL değerinde D&R hediye çeki veriliyor.
 
Yarışmaya katılmak son derece kolay. Katılımcılar, Facebook’a giriyor ve Nokia‘N More grubuna üye oluyor, kendi üniversitesine ait ‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması etkinlik sayfasını buluyor ve Nokia cep telefonuyla çektiği fotoğrafını yüklüyor.

:: Yarışma hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hem Eğlen, Hem Kazan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hem Eğlen, Hem Kazan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hem Eğlen, Hem Kazan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "