Okunma

Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi


04 Mayıs 2009 Pazartesi 09:34
Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi

Kriz döneminde KOBİ’lere verimlilik ve maliyet açısından yardımcı olmak için bir araya gelen Garanti Bankası ve Logo Yazılım, 1 yıllık bir çalışmanın ürünü olan GoGaranti adlı yeni projeleri sayesinde dijital bankacılığı çok daha kolay erişilir hale getiriyor.

Tüm işlemlerini tek noktadan yönetme taraftarı olan KOBİ‘ler için, çok daha kapsamlı bir çözüm olarak geliştirilen GoGaranti, Logo Yazılım‘ın Tiger2 ve GO programlarından eşzamanlı olarak bankacılık işlemlerinin de yapılabilmesine olanak tanıyor. Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan GoGaranti, hem Garanti Bankası‘nın müşterilerine daha erişilebilir hizmet sunması, hem de bankacılık işlemlerinde verimliliği artırması açısından önemli bir adım niteliğinde.

Logo Kullanıcılarına Geçiş Ücretsiz

Mevcut Tiger2 ve GO kullanıcılarının ücretsiz geçiş yapabileceği GoGaranti sürümü, programların sağ tıkla erişilen menüsüne bankacılık işlemlerini ekliyor. İnternet bankacılığına benzer bir giriş sistemi bulunan GoGaranti, girişte üç aşamalı kimlik doğrulama yönteminin yanı sıra tek kullanımlık Şifrematik ile maksimum güvenlik sağlıyor.

Arka planda Garanti Bankası’na bağlanan program, web tabanlı çalıştığı için de güncellemeler ve gelecekteki geliştirmeler için kolay bir platform sunuyor.

GoGaranti Neler Getiriyor?

Türkiye’de gelişim aşamasında olan yazılım sektörünü, bankacılık ile kalkındırmayı da hedefleyen GoGaranti projesi ile KOBİ’lere sunulan yenilikler şu şekilde sıralanıyor:

:: LOGO Tiger2 ve GO kullanıcıları, “GoGaranti” penceresiyle, Garanti Bankası’ndaki hesaplarıyla ilgili işlemlere ürün içerisinden, güvenli online erişim sağlayabiliyor.

:: LOGO’dan Garanti’ye, Garanti’den LOGO ürünlerine eşzamanlı veri akışı sağlanarak, işlem otomasyonu gerçekleştiriliyor.

:: Kullanıcıların, muhasebeleşecek işlemlere ilişkin verileri sadece 1 kez girmeleri yeterli oluyor. Bu sayede operasyonel iş yükü azalarak zaman tasarrufu sağlanıyor.

:: Muhasebe paketi kullanıcıları, GoGaranti penceresi sayesinde, aynı ekran üzerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

GoGaranti ile program içerisinden toplu havale / EFT, çek/senet, DTS, maaş ödemeleri, YP transferleri, elektronik hesap özeti ve POS mutabakatı gibi işlemlerin yapılması mümkün hale geliyor. Mevcut Tiger2 ve GO kullanıcılarının, Logo bayisi ile görüşüp GoGaranti içeren sürüme geçiş yapmaları ve Garanti şubesinden yetki tanımlaması ile şifre alma işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

:: GoGaranti’ye hemen başvurmak için tıklayın.

:: Bankacılık masaüstüne mi taşınıyor? Forumda tartışıyoruz.

Bilgi İçin : Garanti Bankası
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cok güzel yazdın

" Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Bilgisayara Bir Banka Şubesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "