Okunma

High Power 650 Watt Güç Kaynağı


25 Aralık 2008 Perşembe 12:22
High Power 650 Watt Güç Kaynağı

Ünlü güç kaynağı ve kasa üreticisi  High Power‘ın Absolute serisine dahil 650 Watt gücündeki güç kaynağı, çıkartıp takabileceğiniz kablolar sayesinde bilgisayarınızın kasasının içi daha düzenli hale getirebilir. Yeterli miktarda güç çıkışı bulunan güç kaynağının üzerinden kullanmayacağınız kabloları çıkararak hem kasanızın içinin daha ferah olmasını ve soğutmanın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

High Power’ın arka tarafında bulunan güç düğmesi, kullanım rahatlığı getiriyor.

High Power Absolute 650 Watt, standart anakart güç çıkışlarının yanısıra, PCI-Ex ekran kartları için hem 6, hem 6+2 pinlik güç çıkışı desteği sunuyor. Ayrıca 4 tane Molex’in yanı sıra 6 tane de Sata güç çıkışı var. Nostaljiyi seven kullanıcıları da düşünen High Power, 2 tane de Floppy güç çıkışı da sunuyor. Bütün bu çıkartıp takılabilen kabloları derli toplu saklayabileceğiniz minik bir çanta da High Power’ın hediyesi.

 

High Power 650 Watt’ın üzerinde bulunan 13,5 cm’lik fan, bir hayli sessiz çalışıyor. Yaptığımız zorlamalara rağmen hiç sesini çıkarmayan High Power’ın bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Çıkartıp takılabilir kablolarıyla ön plana çıkan High Power Absolute 650 Watt, sessiz olmasıyla da beğeni topluyor. Ayrıca fiyatının da uygun sayılabilecek bir düzeyde olması, göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek.

High Power Absolute 650 Watt
Güç kaynağı

Çıkış gücü: 650 Watt
Güç çıkışları: 24 iğneli ATX, 4 ve 8 iğneli işlemci, 6x SATA, 4x Molex, 2x floppy, 2x PCIe (biri 6, diğeri 6 veya 8 iğneli)
Fan: 1x 135 mm fan
Devir ayarı: Otomatik, ısıya duyarlı

Üretici: High Power
Ülkemize Getiren: Akortek

Telefon: (212) 210 97 99

Ürününle ilgili en güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın!

:: Kasanızın içinin daha derli toplu olmasını ister misiniz?

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “High Power 650 Watt Güç Kaynağı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu ürünede 500Watt’lık ürüne yaptığınız gibi Video inceleme koyarsanız süper olur aslında. Hem verdiği maximum değeri falanda görebilirdik

  2. SDN Okuru dedi ki:

    güç kaynağımı değiştirmeyi düşünüyordum bu testinizi gördüğüm iyi oldu ancak biraz daha detaylı inceleme yaparsanız daha iyi olur fazla yüzeysel olmuş

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Güç Kaynağının enerji verimliliği hakkında birşey belirtilmemiş?

" High Power 650 Watt Güç Kaynağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere High Power 650 Watt Güç Kaynağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda High Power 650 Watt Güç Kaynağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "