Okunma

Hızlı PDF Aracınız


04 Nisan 2009 Cumartesi 07:13
Hızlı PDF Aracınız

Geniş kapsamlı bir PDF aracı olan Quick PDF Tools, Windows’unuzun pencerelerine yerleşerek her türlü işleminizi kısa yoldan halletmenizi sağlıyor. Gördüğünüz resimleri anında PDF formatına dönüştürebilmek, PDF dosyalarını anında birleştirmek veya istediğiniz parçaya bölmek, PDF dosyasının özelliklerini değiştirmek, sık kullanılanlara PDF’lerinizi eklemek, toplu olarak veya tek tek PDF dosyalarınıza parola koyabilmek veya kaldırmak Quick PDF Tools ile yapabildikleriniz arasında yer alıyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (953 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Debenu
Pty. Ltd.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hızlı PDF Aracınız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hızlı PDF Aracınız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hızlı PDF Aracınız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "