Okunma

HP’nin Bulut Bilişim Çıkartması


18 Şubat 2011 Cuma 16:50
HP’nin Bulut Bilişim Çıkartması

HP Enterprise Cloud Services-Computer çözümü HP’nin veri merkezlerini kullananlar için “özel bulut hizmetleri” sağlıyor. Bu çözümler çözümleri veri merkezlerinde benzersiz bir performans, güvenlik ve gizlilik sunuyor.

HP’nin çözümleri gerek donanım gerek yazılım bazında hızlı kurulumla anında katma değer yaratıyor, yatırım getirisini artırıyor ve ölçeklenebilir sunucular ile veri depolama merkezleri sayesinde son derece güvenli, hesaplı bir BT seçeneği ortaya koyuyor.

Aşağıdaki videoda HP’nin Kurumsal İşletmeler Başkan Yardımcısı Duncan CAMPBELL ile Bulut Bilişim hakkında yapmış olduğumuz keyifli söyleşiyi izleyebilirsiniz.

#2011_02_18_Hp_bulut_rop.mp4 #

:: Bulut Bilişim hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP’nin Bulut Bilişim Çıkartması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP’nin Bulut Bilişim Çıkartması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP’nin Bulut Bilişim Çıkartması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "