Okunma

HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi


08 Ocak 2015 Perşembe 12:36
HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi

HTC, yeni RE kamerasında YouTube Live üzerinden YouTube’a gerçek zamanlı yani canlı olarak aktarılabileceği uygulamasını duyurdu.

İnsanlar artık YouTube hesaplarına bir RE kamera bağlayıp dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri ile canlı yayına açılan bir bağlantı sağlayarak kendi hayatlarından kolaylıkla canlı yayın yapabilecek.

9 Ocak’ta Android‘de!

Google Play mağazasında 9 Ocak’tan itibaren RE uygulamasına yapılacak ücretsiz güncelleme ile Android üzerinden temin edilebilecek olan yeni canlı yayın özelliği, RE kullanıcılarının sadece harika videoları kolaylıkla yakalamasına değil aynı zamanda özel anlarını ve en sevdikleri etkinlikleri orada olamayanlar ile paylaşmalarına da imkân verecek.

iOS için ücretsiz güncelleme ise, 2015’in ilk çeyreği içinde temin edilebilecek. RE kameranın geniş açısı ve küçük formu herhangi bir şey kaçırmamasını sağlıyor. RE kamera her zaman akıllı telefon ve bulut üzerinde yedeklemenin yanı sıra bir micro SD kart üzerinde en değerli anıları saklama imkânı sunuyor.

Videolarda en üst düzeyde verim almayı hedefleyen gerçek zamanlı yayın özelliği, hem kullanımı kolay hem de kullanışlı bir eklenti olarak piyano resitalleri, tüplü dalışları, doğa keşiflerini ve daha pek çok aktiviteyi yayınlamayı kolaylaştırıyor.

Canlı yayının paylaşılacağı insanlara önce yayın bağlantısı ve bağlanmaları gereken zaman gönderilerek davet ediliyor. Yayını canlı izleyemeseler bile, SMS veya sosyal ağlar üzerinden iletilen bağlantı yayın sonra erdikten sonra da aktif olmaya devam ediyor.

İzleyicilerin yayınları görüntüleyebilmek için bir YouTube hesabına ihtiyacı bulunmuyor. Canlı yayınlar videoları bağlantıya sahip olan veya bunu YouTube üzerinde keşfeden herkes tarafından izlenebilmesini sağlayan genel modda veya kısıtlı bir izleyici grubu ile sınırlanarak özel modda sunulabiliyor.

:: HTC Re kamera almayı düşünüyor musunuz? Bu özellik alım kararınızı nasıl etkiler?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teşekkürler

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bence satışda önemli bir faktör olacak.

" HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC Re Kamerayla YouTube’da Canlı Yayın Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "