Okunma

HTC Sözünü Tutacak mı?


14 Eylül 2009 Pazartesi 10:50
HTC Sözünü Tutacak mı?

HTC, kullanıcılarına Hero telefonu için daha iyi ve daha hızlı bir firmware için söz verdi. Bu yeni firmware’de mevcut olandaki hatalar düzeltilecek ve performans artırılacak. Temmuz ayı içerisinde piyasaya çıkan ve Android platformunu kullanan HTC Hero’nun, performans sorunları yaşadığı ve internet bağlantısında yazılım temelli gecikmelere sebep olduğu kullanıcılar tarafından çeşitli yerlerde dile getirilmişti.

İsveç, Danimarka ve Norveç gibi Nordik ülkelerinde kısa süre içerisinde 2.73.405.5 firmware‘i piyasaya çıkartılacak. Bu güncelleme, İngiltere ile devam edecek. HTC, Hero’nun kamera yazılımını da geliştirmeyi düşünüyor. Android platformuna ait olan HTC Hero’nun, bu tür hataların var olması, HTC kullanıcıları tarafından tepki topladı.

:: HTC Hero için düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HTC Sözünü Tutacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HTC Sözünü Tutacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC Sözünü Tutacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "