Okunma

Huawei, Ağları Genişletiyor


13 Ocak 2011 Perşembe 14:48
Huawei, Ağları Genişletiyor

TeliaSonera firması tarafından tarafından Norveç’in güneyinin tamamını kapsayan GSM/HSPA+/LTE ağını genişletip geliştirmek üzere çözüm ortağı olarak seçilen Huawei’nin işbirliği kapsamındaki çalışmalar Oslo, Bergen ve Stavanger’deki mevcut 4G/LTE ağının genişletilmesi de dâhil olmak üzere Norveç’in en büyük şehirlerini ve yoğun nüfuslu bölgelerini içine alacak.

TeliaSonera, Huawei’nin saniyede 150 megabayt teorik veri hızları sağlayan [email protected] çözümünü uygulamaya koyacak. Ayrıca, saniyede 42 megabayt‘lık HSPA+ ağı da, saniyede 84 megabayt’lık HSPA+ için hazırlanacak.

2012‘nin sonuna kadar tamamlanacak olan proje, önemli ölçüde artan bir kapsama alanında son kullanıcılara daha üstün hizmet kalitesi ve daha yüksek veri hızları sunacak.

:: GSM şebekelerinin sunduğu 3G ağını kullanıyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Huawei, Ağları Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei, Ağları Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei, Ağları Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "