Okunma

Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi


06 Nisan 2017 Perşembe 02:00
Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi

Huawei, akıllı saat kullanıcılarına bugüne kadar en hızlı şekilde Android Wear 2.0 güncellemesini sunan firmalardan biri olmayı başardı. Fakat bu başarı pek de istendiği yönde ilerlemedi. Çünkü Huawei güncellemenin Mart sonuna ertelendiğini açıkladı. Gelin görün ki güncelleme hala ortalarda yok.

Android Wear 2.0 ne zaman geliyor?

Aslına bakarsanız güncellemenin ertelenmesinin sebebi kesinlikle Huawei değildi. Çünkü Google tarafından yapılan açıklamayla güncellemenin bir kez daha ertelendiği belirtildi.

17-04/06/maxresdefault.jpg

Bunun sebebi olarak da, son dakikada ortaya çıkan bazı problemlerin üzerinde çalışmaları gerektiği gösterildi. Açıklamada karşılaşılan problemlerin çözüldüğünü ve güncellemenin kullanıcılara çok kısa bir süre sonra ulaştırılacağının da altı çizildi.

Google’dan Hoi Lam‘ın da benzer şeyler söylediğini ifade etmemiz gerek. Henüz kesin bir tarih vermelerinin mümkün olmadığını ama Huawei Watch kullanıcılarının çok yakında Android Wear 2.0‘a kavuşacağını, geçtiğimiz hafta karşılaştıkları bir problemi teşhis edip, çözüme ulaştırdıklarını söyledi.

:: Huawei Watch kullanıyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Android wear alacağınıza tizen li gear alın daha iyi. Tabi en iyisi watch os.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hala anlamıyorum dikdörtgen ve büyük ekranlı akıllı saatle daha avantajlıyken neden bu yuvarlak ve küçük ekranlı akıllı saatler tutulur.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Android Wear pişmanlıktır

" Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Watch’un Android Wear 2.0 problemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "