Okunma

Ideshot’ta İlk Öneri Hayata Geçti


16 Nisan 2009 Perşembe 08:13
Ideshot’ta İlk Öneri Hayata Geçti

Tüketicilerin yenilikçi önerilerini toplayıp markalara ileten ve karşılıklı iletişimi güçlendirmeyi hedefleyen bir platform olan ideshot’ta Rixos Hotelleri için gönderilen “Second Life Rixos World’de Konaklayanlara Özel İndirim” başlıklı öneri hayata geçti. Rixos Hotelleri gelen önerileri değerlendirmeye alarak, Second Life üzerinde yer alan Rixos World’de konaklayanlara, gerçek hayatta %20 indirim uygulamaya başladı. Aralık 2008’de Angelabs tarafından kurulan ve Etohum tarafından seçilen “en iyi 15 internet projesi” arasında yer alan Ideshot kapalı davetiye usulü çalışıyor.


ideshot üyeleri, üye firmalara önerilerini kolayca iletebiliyor.

Sadece fark yaratan yenilikçi öneriler yayınlayan Ideshot, yeni ve nitelikli önerilerini sunan marka danışmanları ile platformda yer alan markalar arasında etkileşimli bir ortam sunuyor. Fikir önderlerinin yer aldığı Ideshot’ta marka elçileri yaratmak, onlarla etkileşimli bir ortama sahip omanız, focus gruplar oluşturmanız, “Müşterisini dinleyen ve onun önerilerine değer veren” bir marka olan konumlandırma yapmanız mümkün.

:: Hangi firmaya ne önermek isterdiniz?

Bilgi için: Ideshot
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ideshot’ta İlk Öneri Hayata Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ideshot’ta İlk Öneri Hayata Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ideshot’ta İlk Öneri Hayata Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "