Okunma

İlginç Fotoğrafçılık Halleri


29 Ağustos 2009 Cumartesi 10:15
İlginç Fotoğrafçılık Halleri

Çoğumuz, fotoğraf çekmek ve o anı ölümsüzleştirmekten hoşlanırız. Kameranın önünde olan güzellikler gelecekte güzel anılar olarak fotoğraf albümlerimizde veya bilgisayarlarımızda yerlerini alırlar. Kameranın arkasında yaşananlar ise o ana özel olarak kalır. Birçok insan kameranın vizöründen bakarken kendi oluşturdukları durumun farkında değildir. Onların asıl amacı en iyi fotoğraf karesini yakalamaktır. Aşağıdaki resimlerde en iyi fotoğrafı çekmek için çalışan insanların ne gibi durumlara katlandığının örneklerini bulabilirsiniz.
:: Beğendiğiniz fotoğrafı bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İlginç Fotoğrafçılık Halleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    makro mod işte böyle süründürür 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ee sanat icra etmek her zaman kolay olmaz.

" İlginç Fotoğrafçılık Halleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlginç Fotoğrafçılık Halleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlginç Fotoğrafçılık Halleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "