İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı


15 Nisan 2020 Çarşamba 08:00

Apple, bir süredir uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone 9‘un ne zaman çıkacağı konusuyla gündemdeyken, bugün de ilginç bir haberle karşımızda. Kuzey İtalya’da yaşayan bir koleksiyoncu topladığı ilk Apple Watch prototipleri ile dikkatleri üstüne topladı!

İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı!

Apple iPhone 9‘un çıkış tarihi ile gündemde kalmaya devam ederken, bugün de farklı bir haberle karşımıza çıktı. Kuzey İtalya’da yaşayan 27 yaşındaki koleksiyoncu Giulio Zompetti, topladığı Apple Watch prototiplerini binlerce dolara satmayı planlıyor.

Nadir bulunan iPhone prototiplerinin ardından bu sefer de Apple Watch prototipleri ortaya çıktı. Koleksiyoncu Giulio Zompetti, topladığı ilk Apple Watch prototiplerini basınla paylaştı. Zompetti, yaptığı röportajda cihazları tam olarak nereden satın aldığını söylemekten kaçındı ancak atık tesislerinden topladığına dair imalarda bulundu.

İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net (2)

Resimlerde de görüldüğü gibi şimdiye kadar elde ettiği prototiplerin hepsi kırılmış. Ancak anahtar bileşenler hala sağlam olduğu için koleksiyoncu cihazları tamir ederek satmayı planlıyor. Bazı saatlerde, geçmişte iPhone prototiplerinde görüntülenen Star Wars Ölüm Yıldızı benzeri nadir bir logo var.

Cihazların her ne kadar gerçek prototipler olup olmadığı net olmasa da, QR kodları ve logolar oldukça gerçekçi duruyor. Apple tarafından konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de Zompetti cihazları kısa süre içerisinde onararak satışa çıkartacak. Cihazları ne kadara satacağı ve çalışabilir hale getirip getiremeyeceği ise net değil.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlk Apple Watch prototipleri ortaya çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?