Okunma

Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!


17 Aralık 2014 Çarşamba 08:15
Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram‘ın iOS ve Android uygulaması güncellendi. Yeni sürüm ile birlikte uygulamaya 5 yeni fotoğraf filtresi eklendi. Ayrıca, iPhone ile yakalanan ağır çekim videolar da artık uygulama üzerinden paylaşılabiliyor.

:: Instagram, Twitter’ı Geçti!

Yorumlar daha hızlı 

Uygulamanın fotoğraf yorum sisteminde de iyileştirmelere imza atıldı. Anlık yorumlar sayesinde artık paylaşımlara gelen yorumların görülebilmesi için sayfa yenileme yapılması gerekmiyor. Uygulamaya yeni gelen 5 fotoğraf filtersinin isimleri ise  Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua şeklinde.

14-12/17/screenshot-2014-12-16-15-news.jpg

Filtreleri yönetin

Instagram’ın yeni sürümünde filtreleri kullanım sıklığınıza göre yeniden sıralamak ve yönetmek mümkün. Böylece, daha fazla kullanılan filtreleri en başa, seyrek kullananları arka plana atılarak kullanım kolaylığı sağlanabilir.

iOS için Instagram 6.4.0 sürümünü buradan, Android için Instagram 6.12.0 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

:: Mobil cihazlarınızda hangi fotoğraf uygulamalarını kullanıyorsunuz?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi!”

 1. LittleMonster dedi ki:

  Artýk 16:9 formatýna kesinlikle geçiþ yapmalarý gerekiyor

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bilader microsofta akıl sır erdiremiyorum adamlar hala güncelleme vermedi. Ortaçağdan çıkamadım

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Wp’deki sürümü 9 aydır güncellenmedi yazıklar olsun :@

 4. SDN Okuru dedi ki:

  sdelta arkadaşıma harfiyen katılıyorum. Şu ölçü saçmalığından kurtulmaları lazım. Sırf bunun için crop programları kullanıyoruz.

 5. sdelta dedi ki:

  Baya güzel olmuþ, sevdim. Yine de þu lanet 640X640 çözünürlükten kurtulmasý lazým ve 16:9 tarzý fotoðraflarda yükleyebilsek çok iyi olurdu. EyeEm bu konuda çok iyi, Facebook instagram ý deðil de EyeEm’i satýn alsaydý Instagram dan çok daha iyi konumdaydý þu an.

" Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "