Okunma

iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay


24 Şubat 2011 Perşembe 07:28
iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay

iPhone’nun yeni uygulaması sayesinde Hıristiyan kişiler kiliseye gitmeden günah çıkartabiliyorlar. İngilizce Confession yani itiraf olan uygulama kilise tarafından onaylana tek uygulama. Program her bir kullanıcının vicdanının kişisel sınavı olarak tanımlanıyor.

Yazılım 16. Papa Benedict‘in kalbini geçen yıl kazanmıştı. Bunun ardından Hıristiyan alemide yazılımı oldukça beğendi. Uygulamanın içeriğinin geliştirilmesinde Amerika Katolik konferansı baş papazı Thomas Weinandy ve Scheidt Hindistan Kraliçe Katolik kilisesi rahiplerinden yardımlar alındı.

Hıristiyan kullanıcılar bu uygulamanın kilisedeki günah çıkarmanın yerini tutmayacağını ve sadece insanları itiraf etmenin hazzına ulaştıracağını düşünüyorlar. Tüm dünyada satışa sunulan uygulama 1.99 dolardan alıcı buluyor.

:: Yazılım hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay”

  1. Jojoba dedi ki:
    Originally Posted by 0ReiS0:
    İphone Türkiyede tam bir kazık Pardon yurt Dışından gelen neyde kazık yokki

    bunun haberle ne alakası var ki?

" iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Uygulamasına Kiliseden Onay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "