Okunma

iPhone’nun Sırrı Ne?


05 Kasım 2010 Cuma 15:44
iPhone’nun Sırrı Ne?

IDC market araştırma şirketi tarafından yapılan üçüncü çeyrek raporlarına göre 2010 yılı temmuz ve eylül ayları arasında tüm dünyada 340.5 milyon cep telefonu satılmış durumda. Bu büyük deniz içerisinde 14.1 milyon adet iPhone satmayı başaran Apple tüm dünya genelinde dördüncü cep telefonu üreticisi olarak yer alıyor.

110.4 milyon adet ile Nokia birinci sıradaki yerini koruyor. İkinci sırada ise 71.4 milyon adet ile Samsung yer alıyor. Üçüncü ise 28.4 milyon adet ile LG. Dördüncü sıradaki Apple’ın ardından beşinci sırada 12.4 milyon adet ile RIM yer alıyor. BU kadar model arasında Apple’ın tek bir telefon ile dördüncü sırada yer alması oldukça ilgi çekici. Tabii ki iPhone’nun hali hazırda satışta bulunan 4 modeli bulunuyor. Apple’ın bu konudaki başarısı tartışılmaz bir gerçek.

:: iPhone neden bu kadar çekici?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone’nun Sırrı Ne?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    basit olması

" iPhone’nun Sırrı Ne? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’nun Sırrı Ne? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’nun Sırrı Ne? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "