Okunma

iPhone’u Kart Okuyucu Olarak Kullanın


26 Kasım 2010 Cuma 07:02
iPhone’u Kart Okuyucu Olarak Kullanın

iTunes üzerinden 3.99 Dolara alabileceğiniz  Business Card Reader yazılımı sayesinde kartvizitlerinizi zaman harcamaksızın rehberinize eklemeniz mümkün. Programı satın aldıktan sonra yapmanız gereken sadece rehberinize eklemek istediğiniz kartviziti iPhone’nun kamerası yardımı ile taratmanız.


iPhone, Business Card Reader yazılımı sayesinde kartvizitiniz üzerindeki bilgileri alarak rehberinize kaydediyor. İsterseniz bu bölüm içerisinde rehbere eklenecek bilgilere müdahale edebiliyorsunuz.


Rehbere kaydedilen kullanıcıların bilgilerinin doğru olup olmadıklarını tarayıcınız üzerinden LinkedIn araması  gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizin kaydettiğiniz kullanıcı LinkedIn üzerinde yer alıyorsa buradan kullanıcının profil resmini kaydedip rehberinizde kullanabiliyorsunuz.


Yazılımın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise Türkçe desteği sunması. Business Card Reader yazılımının İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Danca, Felemenkçe, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Türkçe, Çince, Japonca ve Korece dillere desteği bulunuyor.

Taradığınız tüm kartlara bu şekilde kolay ulaşabileceğiniz gibi kart hamillerinin bilgilerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. İsterseniz kartı aldığınız tarihi bu detaylar arasına ekleyebilirsiniz.

:: Yazılım hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}


yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“iPhone’u Kart Okuyucu Olarak Kullanın” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkçe karakterleri algılamıyor bu nedenle boşu boşuna paranızı çöpe atmayın.
    Editörünün notu: Son sürümden itibaren Türkçe karekterleri algılamaya başladı.

Yorum yazın

Geri bildirim