Okunma

İş Dünyası Bir Araya Geliyor


07 Ekim 2009 Çarşamba 16:45
İş Dünyası Bir Araya Geliyor

Dünyanın en büyük kurumsal yazılım firmalarından SAP‘nin, Türkiye’de gerçekleştirdiği gelenekselleşen SAP Forum etkinliğinin ondördüncüsü, 16 Ekim 2009 Cuma günü, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı‘nda düzenlenecek. SAP Forum’a 2008 yılında farklı sektörlerden 4 bin kişi katılmıştı. Bu sene de iş dünyasının SAP Forum’a yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

SAP Forum’un açılışı, SAP AG Ürün Stratejisi Başkan Yardımcısı Jeffrey Word ve bCem Yeker tarafından yapılacak. SAP AG Ürün Stratejisi Başkan Yardımcısı Jeffrey Word mevcut ekonomik ortamda hayatta kalmak, büyüme ve karlılık için olası fırsatlardan yararlanmayı sağlayacak prensipler üzerine bir konuşma yapacak. Ayrıca ekonomik krizin ardından izlenmesi gereken yol haritası ve stratejiler hakkında bilgi verecek.

 


SAP Forum etkinliğini takip etmek isteyenler, kayıt kuyruğunda zaman kaybetmemek için http://www.sap.com/turkey adresinden SAP Forum’a online kayıt yaptırabilir ve giriş kartlarını basabilir.

 

SAP Forum 2009’da gerçek zamanlı bilgiler yardımıyla açık ve net kararlar alabilmenin önemi vurgulanacak. “Açık ve Net” teması ile düzenlenen SAP Forum 2009’da; konularına göre ayrılan 13 salonda, 40 farklı firma tarafından 77 sunum yapılacak. Etkinlik süresince otomotivden beyaz eşyaya, finanstan gıdaya değişik sektörlerde gerçekleştirilen başarı hikayeleri ve projeler anlatılacak. SAP Forum 2009‘da, yeni uygulama ve başarı öyküleri ile birlikte, “Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama, İş Zekası, Tedarik Zinciri Yönetimi, Ürün Ömrü Yönetimi, Business Objects çözümleri, KOBİ’lere özel uygulamalar gibi çok farklı konularda sunumlar yer alacak.

SAP Forum‘un son yıllarda merakla beklenen bölümü “Patronlar Konuşuyor”, bu yıl da SAP projelerini en yetkili ağızlardan dinlemenizi sağlayacak. Bu panelde; değişik sektörlerden farklı ölçekli firmaların patronları, işletmelerde üretim, planlama, stok yönetimi, maliyet ve karlılık gibi konularda başarılı olmak için neler yaptıklarını, karşılaştıkları sorunları nasıl çözdüklerini anlatacak.

:: Bu forum ilginizi çekti mi?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Dünyası Bir Araya Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Dünyası Bir Araya Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Dünyası Bir Araya Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "