Okunma

Canon Forte Etkinliği


21 Mayıs 2009 Perşembe 16:30
Canon Forte Etkinliği

İşletmeden işletmeye ve işletmeden tüketiciye sunulan tüm ürünlerin sergilendiği Forte’ye Canon bayileri ve iş ortakları büyük ilgi gösterdi. Etkinlikte ön plana çıkan değişik kategorilerdeki Canon ürünlerinden bazılarını birinci sayfamızdaki videomuzunun içersinde bazılarınıda ikinci sayfamızda görebilirsiniz.Ofset benzeri çok yüksek kaliteli siyah-beyaz baskılar veren üretim ofset benzeri çok yüksek kaliteli renkli baskılar veren üretim sistemi olan sınıfında ilk şeffaf tonerli ofset benzeri baskı sistemi olan hızlı bir network tarayıcısı olan teknik çizim (CAD/GIS) pazarı için toplam sahip olma maliyeti ile sektöre çok yüksek verimlilik sağlayacak geniş format baskı yazıcı serisi yoğun iş ortamları için renkli lazer yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve faks olmak üzere 4 özelliği bir arada sunan yüksek çözünürlüklü doküman ve film tarayıcı çok fonksiyonlu yazıcı PIXMA MP540.

Fotoğraf makinesi ve video kategorisinde ise Canon’un yeni duyurduğu iki modeli olan, Full HD video çekebilme özelliğini taşıyan EOS 500D ve 5D Mark II, Forte ziyaretçileriyle buluştu. Kompakt fotoğraf makinelerinde, ince ve şık tasarımıyla Canon’un şu ana kadar ürettiği en ince IXUS olan video kameralarda kolay paylaşım imkanı veren, yüksek optik kaliteye sahip projeksiyonlarda ise Full HD 1920×1200 (WUXGA) çözünürlük özelliği ile WUX10 katılımcılara tanıtıldı.

:: Canon ürünlerini nasıl bilirsiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon Forte Etkinliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon Forte Etkinliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon Forte Etkinliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "