Okunma

IT Uzmanları Buraya


04 Nisan 2009 Cumartesi 10:11
IT Uzmanları Buraya

“Bir iş hayatı simülasyonu” olarak tasarlanan oyun, Kehanetler, Doğu felsefesi, Araf, Aydınlanma gibi kavramları bilişim dünyasının doğal akışıyla sentezleyerek sunuyor. “IT Manager Game III: Unseen Forces”, www.intel.com.tr/unseenforces üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Intel, ilk versiyonunu 2005’te çıkardığı ve bilişim teknolojisi uzmanlarının iş hayatını bir simülasyon olarak yansıttığı “IT Manager” oyununun yeni versiyonunu Türkiye’de de başlattı. “IT Manager III: Unseen Forces”, donanımla ilgili bir simülasyon evreni yaratıyor ve günlük konular kadar gerçek dışı sorunları da barındırıyor.

Kehanetleri ile oyuncuya yol gösteren “Kahin”, IT enerji seviyesi ve teknolojiye hakimiyet ile gelen “aydınlanma” gibi Doğu felsefesine gönderme yapan öğeler ve “yeniden başlatma nişanı” gibi sıradan sorunları olağandışı hale getiren çözümler oyunu tekdüze bir IT simülasyonundan farklılaştırıyor. Oyunun ismindeki “Unseen Forces” ibaresi ise her işin yolunda gitmesini sağlayan ‘gizli IT gücü’nü temsil ediyor.

:: Siz kayıt oldunuz mu? Görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IT Uzmanları Buraya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IT Uzmanları Buraya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IT Uzmanları Buraya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "