Okunma

Listenizi Düzene Koyun


09 Nisan 2009 Perşembe 17:02
Listenizi Düzene Koyun

Hemen hemen tüm müzik formatlarını tanıyıp oynatabilen Jajuk, görsel anlamda oldukça güçlü bir yazılım. Kendinize göre bir çalma listesi belirledikten sonra istediğiniz sıra ve düzen ile şarkılarınızı oynatan uygulama ayrıca albüm kapağı desteği de veriyor. Etiket düzenleme, klavye üzerinden kolay kullanım, internetten dinlediğiniz şarkı ve albüme dair bilgiler bulabilme, alarm sistemi ile istediğiniz bir zaman diliminde çalma listenizi başlatıp sonlandırabilmeniz ve listenizdeki çift şarkıları anında bulabilme güçlü bir altyapıya sahip olan Jajuk’un diğer özellikleri arasında yer alıyor.

 

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (19,5 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Jajuk
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Listenizi Düzene Koyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Listenizi Düzene Koyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Listenizi Düzene Koyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "