Okunma

Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti!


10 Nisan 2018 Salı 10:55
Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti!

Twitch yayıncıları arasında ciddi bir popülerlik seviyesine sahip olan Summit, yaptığı bir hamleyle her şeyi mahvetmiş gibi görünüyor. Şu sıralar Fortnite yayınlarıyla gündemde olan yayıncı, dün akşam yaptığı canlı yayında aldığı konukla, tüm takipçilerini isyana sürükleri. Son ayların en tartışmalı YouTube yüzlerinden biri olan Jake Paul ile Fortnite oynayan Summit, ciddi bir tepki gördü.

Jake Paul ve Summit ortak yayını hayranları böldü!

Logan ve Jake Paul’un intihar etmiş birini kameraya alıp, bunu bir vLog haline getirdikleri videodan sonra, ciddi sorunlar ve toplulukta büyük kaymalar yaşanmıştı. Eh, Jake Paul hiçbir şey olamamış gibi Summit’in yayınına katılınca olanlar oldu.

Yayın sırasında ardı ardına tepki koyan takipçiler asıl tehditi yayın sonuna saklamışlardı. Söz konusu olay sırasında sırf Paul’u savunabilmek için Twitch chat’e sırt çeviren Summit ciddi sıkıntılar yaşayacak gibi görünüyor. Fanları ve takipçileri yayıncının kendilerine sırt çevirdiğini düşünürken, Twitter üzerinde devam eden tartışmalar bir süre daha ortalığı karıştıracak, artık belli oldu.

Hayran tepkilerine karşı, Summit’in alaycı savunma çabaları da eklenince bu krizin nereye varacağını bilmek şimdilik imkansız.

:: Siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti!”

  1. Omer dedi ki:

    Ne işlemiş gene o velet niye tepki göstermişler?

  2. grezimonk darktonk dedi ki:

    olmuş bitmiş her insan hata yapar bu yapılan yargısız infaz… saçmalık…

" Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jake Paul ile oyun oynadı, Twitch isyan etti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "