Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın


16 Kasım 2008 Pazar 22:36
Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın

Birçoğumuz herhangi bir metin düzenleyicide yazı yazarken mutlaka ekranımızda beliren başka bir şeyle ilgilenmeye başlarız ve bu da düşüncelerimizi yoğunlaştırmamızda bizi oldukça zorlayan bir durumdur. Ancak JDarkRoom adlı ücretsiz bir program sizi yazılarınızla beraber karanlık bir ekrana hapsederek başka şeylerle ilgilenmekten alıkoyuyor.

Aklınız Yazdığınızda Olsun

Programın masaüstüne bıraktığı simgesine tıkladığınız an simsiyah bir ekran ile karşılaşıyorsunuz. Yazılımın ayarlarına ulaşmak isterseniz Ctrl+H tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Buradaki ayarlardan arka plan ve yazı karakterlerinin rengini, parlaklık koyuluk oranlarını düzenleyebilirsiniz. Normal bir dosya kaydeder gibi Ctrl+S kombinasyonu ile metninizi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kopyala-yapıştır işlemlerine de olanak tanıyan, oldukça sade arayüze sahip yazılım özellikle dikkat toplama sorunu yaşayan kullanıcılar için birebir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

 

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (200 KB)

:: Karanlık oda konsantrasyonunuzu artırdı mı?

Bilgi için: Duncan Jauncey
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    WriteMonkey’i tek geçerim;
    *****

" Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yazılarınızı Karanlık Odada Yazın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "