Justice League: Snyder Cut fragmanında Joker detayı


14 Şubat 2021 Pazar 22:40
ABONE OL
Justice League: Snyder Cut fragmanında Joker detayı

Justice League: The Snyder Cut resmi fragmanı ortaya çıktı. Filmin ilk verisyonu 2017 yılında gösterime girdi. Zack Snyder tarafından çekimlerine başlayan filmde, Snyder’ın yaşadığı aile trajedisi sonrası yönetmen koltuğuna Joss Whedon oturdu. Filmin hem DC hayranlarını hem de genel anlamda eleştirmenleri memnun etmemesi ise Zack Snyder’ın özel uzatılmış bir versiyon ile karşımıza çıkmasının yolunu açtı.

Aslında, Zack Snyder kızının intihar etmesi öncesi Justice League için ek sahneler çekmeye başlamıştı. Yaşadığı bu ağır trajedi sonrası ise yeni yönetmen Joss Whedon ek sahneleri filme eklemeden, bildiğimiz versiyonuyla gösterime girmesi kararı aldı. Ancak DC hayranları beğenmedikleri filme Zack Snyder‘ın ek sahnelerinin de eklenmesini istiyordu.

Justice League: Snyder Cut fragmanı neler anlatıyor?

Ünlü yönetmen Zack Snyder tarafından yeniden ele alınan ve kesilmiş sahnelerin de eklendiği bu versiyonda önemli sürprizler de bizleri bekliyor.

Snyder kısa bir süre önce, Jared Leto tarafından yeniden hayat verilecek olan Joker karakterinin yeni Justice League filminde yer alacağı müjdesini vermişti. Bunun dışında filmde Suicide Squad filminden de hatırladığımız diğer karakterlerin de yer alması bekleniyor.

justice league snyder cut fragmanı

Fragmanda ilk filme göre çok daha detaylı aksiyon sahneleri ile karşılaşacağımızı anlayabiliyoruz. Bunun dışında Batman karakterinin Joker ile bir araya geldiği sahneler de filme eklenmiş. Fragmanın sonunda, Batman ile Joker arasında kısa bir diyalog yer alıyor.

Fragmanda karşımıza çıkan Joker, Suicide Squad filminde karşımıza çıkan Joker karakterinden farklı gibi görünüyor. Heath Ledger tarafından oynanan Joker karakterini andıran bu yeni Joker’in, Justice League ile karşımıza çıkan dünya istilasında nasıl bir yerde olacağı ise merak konusu.

Justice League: The Snyder Cut filmi 2021 yılında HBO Max üzerinde yayınlanacak. Dünyada pandemi şartlarının devam etmesi nedeniyle WarnerMedia, dört saat sürmesi beklenen filmi kendi dijital platformunda yayınlayacak.

Justice League Snyder Cut fragmanı sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
17 gün önce

Bence çok başarılı bir zack filmi geliyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
16 gün önce

Fragman çok iyi görünüyor.

" Justice League: Snyder Cut fragmanında Joker detayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Justice League: Snyder Cut fragmanında Joker detayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Justice League: Snyder Cut fragmanında Joker detayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği