Okunma

Kablosuz Aktarıcılar Gelişmeye Devam Ediyor


06 Ağustos 2009 Perşembe 12:19
Kablosuz Aktarıcılar Gelişmeye Devam Ediyor

Çoğu kullanıcı kablosuz ağ ürünlerini kullanmaya başladı. Kablosuz aktarıcılar kolay bir çözüm oluşturuyor. İhtiyaçların anlaşılması ile birlikte insanlar ev içersinde kullandıkları cihazlara ilgi göstermeye başladı.

Endüstriyel dizayn firmaları ürün dizaynında daha kullanışlı ve estetik olması konusunda düşünmeye başladı. Anten takvime eklendi ve şu anda piyasa da birçok antenli ürün bulunuyor.

Çoğu müşteri kablosuz aktarıcı seçerken dekorasyona dikkat ediyor. Anten ile birlikte üretilmiş dizaynlarla müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bu noktada gelişen teknoloji ile birlikte sahip olunan işlemler var olan anten ile, bilgilerin daha iyi algılanmasında bir devrim yaratıyor. Sinyal herhangi bir antenli aktarıcı ile antensiz aktarıcıdan daha iyi çekilebiliyor.

Aslında, mobil telefonların inşasındaki gelişimde de anten görülebilir. Daha önce müşteriye telefon harici antenle birlikte geliyordu. Bu çoğu problem için iyi bir çözüm olsa da, şu anda marketlerdeki önemli telefonlar dahili antene sahip ve müşterilere tanıdık geliyor. Bu teknolojinin gelişiminde ve dizayn ihtiyaçları için çoğu üreticinin gündeminde. Geleceğe baktığımızda şu anda üretilen kablosuz ürünler içersinde antensiz ürünler ana ürün olacak gibi gözüküyor.

:: Evinizde kablosuz aktarıcı kullanıyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kablosuz Aktarıcılar Gelişmeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kablosuz Aktarıcılar Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kablosuz Aktarıcılar Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "