Okunma

Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor?


12 Ocak 2009 Pazartesi 09:22
Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor?

Yaklaşık 3,5 ayda kullanıcı sayısı 125 bine ulaşan TTNet Vitamin eğitim destek paketi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşarak ders tekrarı yaparken farklı bir ders çalışma deneyimi de yaşıyor.

Eğitim içeriği ve kullanım özellikleri sürekli geliştirilen TTNet Vitamin‘de matematik, fen ve teknoloji, Türkçe ve sosyal bilgiler alanlarında 3000’den fazla konu anlatımı ve interaktif alıştırma yer alıyor. TTNET VİTAMİN ile öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları kolayca takip edip, 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular ile derse kolaylıkla hazırlanabiliyor, öğrendiklerini pekiştiriyor, ayrıca konu ve ünite tarama testleri sayesinde eksikliklerini gideriyor.

:: TTNet’in Vitamin eğitim paketi ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: TTNet
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ttnet vitamini bende kullanı***** çok yararı oluyor ***** bu sene ne yapcaz :)?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  adım aylin nasıl giriyorsunuz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl canlı izleniyor bu şey

 4. SDN Okuru dedi ki:

  iiiii güzell

 5. SDN Okuru dedi ki:

  ben fen ve teknoloji öğretmeniyim ve 6 aydır ttnetvitamin sayfasına bakıyorum ve 6 aydır öğretmen girişi çok yakında nasıl oluyorda bu yakın zaman gelmiyor soruyorum ***** ttnetvitamin yöneticileri kusura bakmayın ama sizinde işleriniz devletin işleri gibi ağır işliyor.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ben öğretmenim ve 6 aydır ttnet vitaminin

" Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaç Öğrenci Vitamin Kullanıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "