Okunma

Karel’e Tasarım Ödülü


02 Ocak 2013 Çarşamba 12:00
Karel’e Tasarım Ödülü

Karel, Turquality Programı kapsamında bu sene T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın katkısıyla 3.’sü gerçekleştirilen “Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri” organizasyonunda, bir kez daha ödüle layık görüldü.

Uluslararası isimlerden oluşan jüri, 400‘e yakın endüstriyel tasarım ürünü arasından Karel’in IPV10 ve IPV50 santrallerine “İyi Tasarım Ödülü” verdi.

Turquality Programı ve Design Turkey

Dünyanın ilk devlet destekli ve tek markalaşma programı olan Turquality, Türkiye’nin rekabet avantajlarını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan tüm ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmesini sağlamaya çalışıyor.

Karel’in tekrardan 2 ödüle birden layık görüldüğü, Turquality kapsamında düzenlenen Design Turkey ise, Türkiye’de kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandırmayı amaçlayan bir tasarım değerlendirme sistemi olarak 3 yıldır düzenlenen bir etkinlik.

:: Karel, Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülüne layık görüldü.

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Karel’e Tasarım Ödülü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hani benim aypetim hani benim ayfonum

  2. lokman686868 dedi ki:

    Ödül dağıtılıyordu noldu dağıtılmadı mı

" Karel’e Tasarım Ödülü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karel’e Tasarım Ödülü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karel’e Tasarım Ödülü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "