Okunma

“Kariyer Turu” 15-18 Nisan’da İstanbul’da


15 Nisan 2009 Çarşamba 10:18
“Kariyer Turu” 15-18 Nisan’da İstanbul’da

Kariyer.net’in gerçekleştirdiği “Kariyer Turu” ülkemizin farklı kentlerini dolaşmaya bu yıl da devam ediyor. Kariyer Turu, 15-16-17 ve18 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul’a uğrayacak ve Koç Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’ni ziyaret edecek. Tur kapsamında 20 şehir, 22 üniversite ve 3 AVM olmak üzere toplam 25 noktaya ulaşılması hedefleniyor. Kariyer Turu’nda, iş arayanlara ve öğrencilere kariyerlerine nasıl yön verebilecekleri konusunda Kariyer.net uzmanları tarafından bilgiler aktarılacak.

Kariyer.net, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği “Kariyer Turu” kapsamında 12 ili ziyaret etmiş ve 1.000.000’u aşkın kişiye ulaşmıştı. Toplamda 1,5 milyon kişiye ulaşılması hedeflenen bu seneki Kariyer Turu pek çok yenilik içeriyor. Kariyer Turu boyunca üniversitelerde sergilenecek ve mizah ağırlıklı olarak hazırlanan “Olmaz Böyle Mülakat!” isimli eğitim – gösteriyle, mülakat anında yapılması ve yapılmaması gerekenlerle başvuru sonrasında yaşananlara değinilecek. Böylece gençlerin kariyer başlangıç sürecinde karşılaşabilecekleri konulara dikkat çekici bir yorum getirilmesi hedefleniyor.

:: Kariyer Turu hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.

Normal
0

21

false
false
false

TR
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" “Kariyer Turu” 15-18 Nisan’da İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere “Kariyer Turu” 15-18 Nisan’da İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda “Kariyer Turu” 15-18 Nisan’da İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "