Okunma

Kendi Kitabınızı Kendiniz Tasarlayın


08 Mart 2010 Pazartesi 14:30
Kendi Kitabınızı Kendiniz Tasarlayın

Hem mobil aygıtlarınızda hem de bilgisayarınızda kendi tasarımlarınız ile yazılarınıza hayat vermek için çeşitli e-kitaplarınızı kolaylıkla yaratabileceğiniz bir yazılım: eBooksWriter.

Ücretli ve ücretsiz sürümleri ile kullanıcılarını karşılayan yazılım, kullanıcıların ilgisini çekebilecek faydalı özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Kitaplarınıza müzik ve video ekleyebileceğiniz, çerçeveler ile zengin görünümlere kavuşturabileceğiniz bu program parola koruma desteği ve gelişmiş arama filtresini de içeriyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Visual Vision
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendi Kitabınızı Kendiniz Tasarlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Kitabınızı Kendiniz Tasarlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Kitabınızı Kendiniz Tasarlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "