Okunma

Kitaplarınızı Yanınızda Taşıyacaksınız


31 Ağustos 2009 Pazartesi 08:49
Kitaplarınızı Yanınızda Taşıyacaksınız

Ürün hakkında daha fazla bilgi vermeyen Shen, bu sektörün git gide büyüyeceğini ifade etti. 2010 yılından sonra birçok kullanıcının e-book üzerinden kitap ve gazete okuyacağını söyleyen Shen amaçlarının kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla görecek bir ürün tasarlamak olduğunu belirtti.

MSI’da e-book piyasasına girmeyi düşünüyor. Fakat henüz kesin bir karar açıklanmış değil. Endüstri değerlendirmelerinde, eBook piyasasının önümüzdeki günlerde fazlaca büyüyeceği tahmin ediliyor. Ama Netbook piyasası kadar hızlı büyüyecek bir sektör değil. eBook’ların başarılı olması için güvenli içerik sağlayan sistemlerin yaratılması ve bunların eBook’lara kolayca erişmesi gerekiyor.

Diğer yandan eBook’lar, şu an için Avrupa ve Amerika‘da ilgi görüyor. Asyalı müşterilerin çoğunluğuna rağmen Avrupa ve Amerika’da ki kullanıcıların okuma alışkanlıkları daha fazla ve daha çok kitap okuyorlar. Bu da uzak doğulu üreticilerin yeni fırsatlar yakalaması için bir şans doğuruyor.

:: eBook’dan kitap veya gazete okumayı düşünür müsünüz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kitaplarınızı Yanınızda Taşıyacaksınız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kitaplarınızı Yanınızda Taşıyacaksınız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kitaplarınızı Yanınızda Taşıyacaksınız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "