Okunma

KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek


22 Mayıs 2009 Cuma 09:12
KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek

Halkbank ve Anadolu Üniversitesi’nin, KOBİ’lere internet üzerinden 18 farklı başlıktaki ücretsiz e-sertifika eğitimlerine katılma fırsatı sunan işbirliği, yazın yapılacak üçüncü dönem dersleri ile devam ediyor. Halkbank, Anadolu Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiği E-sertifika Programı’yla üç eğitim dönemi sonunda toplam 1000 KOBİ’ye ulaşmayı hedefliyor.


KOBİ’lere yönelik E-sertifika programında yeni dönem başlıyor.

KOBİ’lere yönelik E-sertifika Programı kapsamında güz ve bahar döneminde verilen eğitimler için yaklaşık 500 kişi başvurdu. Bankanın başvurularla ilgili değerlendirmesinin ardından yaklaşık 400 KOBİ eğitimlere katılmaya hak kazandı. E-Sertifika Programı’nın yaz dönemi eğitimlerinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerin, www.esertifika.anadolu.edu.tr adresinden kişisel başvurularını yapmaları ve imzalı başvuru belgesini Halkbank şubelerine teslim etmeleri yeterli oluyor.

Eğitimin İçeriği

E-sertifika Programı’nda bankacılık, finansal muhasebe, girişimcilik, maliyet muhasebesi, pazarlama, yönetim muhasebesi ve karar destek sistemleri, genel muhasebe, perakendeciliğe giriş, hukuk sekreterliği, finansal analiz, finansal yönetim, işletmecilik, muhasebe bilgi yönetim, perakendecilik, yönetim ve organizasyon, pazarlama yönetimi, büro yönetimi, işletme sekreterliği olmak üzere 18 farklı başlıkta eğitim veriliyor.

Kimler Katılabiliyor?

E-sertifika Programı’ndan KOBİ’lerin lise ve üzeri eğitim seviyesine sahip yönetici ya da çalışanları yararlanabiliyor. Eğitim programına katılanlara üniversite tarafından gönderilen kitapların masrafı da Halkbank tarafından karşılanıyor. Katılımcılar, uzaktan öğretim yöntemine göre hazırlanmış ders kitapları ve internet ortamında verilen e-alıştırma, e-kitap, e-televizyon, e-danışmanlık, e-sınav ve e-sesli kitap hizmetlerinden yararlanarak sertifika sınavlarına hazırlanabiliyor. Seçilen bir program kapsamındaki 3 dersin sınavlarından 50 ve üzeri başarı ortalaması elde edenler sertifika almaya hak kazanıyor.

:: Bu eğitimi almak ister misiniz?

Bilgi için: Halkbank / Anadolu Üniversitesi
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    eğitimlere katılmak istiyorum 0 531 712 34 73 ilhan şenel

" KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KOBİ’ler İnternetten Eğitilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "