KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi


17 Ağustos 2010 Salı 08:34
KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi

KOBİ’lerin bilgi teknolojileri altyapılarında ve günlük işlerin yürütülmesinde ihtiyaç duyacakları tüm konuları içeren eğitime hem KOBİ’lerde çalışan bilgi işlem uzmanları hem de kendini geliştirmek ve KOBİ’lerde iş bulmak isteyen kişiler katılabiliyor (Bill Gates: Üniversiteye Gerek Yok).

Katılımcılar, altı gün süren eğitimin ilk gününde kullanıcıların kullandığı bilgisayarların yönetimi amacıyla Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 konularında eğitiliyorlar. İkinci gün ise KOBİ’lerin ihtiyaç duyacakları sunucu altyapılarını kurmak ve desteklemek amacıyla Winodws 2003 ve Windows 2008 Server’a ayrılmış.

 

Düşeş KOBİ eğitim paketi, KOBİ’lerin hem ellerindeki kaynakları daha iyi kullanabilmeleri hem de yeni yatırımlarını yaparken daha bilinçli olabilmeleri amacıyla hazırlandı.

 

Eğitimin üçüncü günü ise küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak nasıl kablolu ve kablosuz ağ kurulacağı ve yönetileceği konularını kapsıyor. Çağımızın en önemli iletişim aracı olan e-postalar ve mail server kurulum ve yönetimi ise dördüncü günün konusu.

Teorik eğitimin son günü olan beşinci günde ise ilk dört günde anlatılan sistemlerin güvenliğinin sağlanması için gerekli konular işleniyor. Altıncı ve son günde ise katılımcılara öğrendiklerini uygulayabilmeleri amacıyla bir workshop gerçekleştiriliyor (Uygun İşi Beyniniz Belirleyecek).

:: Bu eğitim paketi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  onların yapabileceği tek şey güzel eğitimler için kampanya isimleri bulup afişler bastırmaktır. Bundan başka birşey yapamazlar. Merak ediyorum da bu sözde kobi eğitimi için görevlendirecekleri eğitmen kim olacak ve toplam 6 günlük eğitimin kaçıncı gününde kaçıp gidecek

" KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KOBİ’lere Düşeş KOBİ Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
 2. 2 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 3. 3 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 4. 4 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 5. 5 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 6. 6 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
 7. 7 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 8. 8 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 9. 9 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 10. 10 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!